• Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

за нас

qerqwer

Ningbo WEDAC Точка на продажба Покажи копродукции, Ltd е производител специјализирана за дизајн, развој и производство на продавница опрема приказ на мало за различни видови на области, вклучувајќи козметика, здравствена заштита Ande-цигара индустрии. Се наоѓа во Ningbo на провинцијата Жеџијанг, ние сме во близина на познатиот пристаниште длабоко вода порт-Beilun, корист од својот удобен транспортна мрежа.

Со цел обезбедување на еден-стоп услуга на екранот на опрема, ќе се фокусира главно на дизајн и развој. Нашите производи ги опфаќа широк спектар, вклучувајќи мало продавница полица тласкач & делител приказ на системот, POP / ПОС систем, козметички дисплеј, супермаркет / продавница кабинет дисплеј / решетката / кутија, акрилик дисплеј, LED дисплеј, знаци, супермаркет DIY приказ единици и решенија итн Исто така, нашите процеси во оваа област вклучува акрилик изработка, метални работа (ЦПУ виткање, тупаници, ласерско сечење), пластични вбризгување и дрвени работа.

Meanwhile, we are one of the most professional acrylic products manufacturer in China. Following the policy of quality first, our engineers who have the experience in this area for over 10 years has established and implemented strict quality management system as well as applying special artcraft to satisfy special demands.

fdsaf

Да се ​​почитуваат на деловната филозофија на понудената соработка, прагматизмот и иновации и извршување на совршеност, WEDAC е посветен да обезбеди професионален дизајн, високо-квалитетни производи и внимателен услуга. Во текот на 10 години, нашите производи се извезени во Австралија, Јапонија, САД и европските земји и имаме постигнато многу проекти за странство клиенти од различни области. WEDAC сака да воспостави партнерски однос со клиентите и дома и во странство, како и заеднички да се создаде голема кауза.WhatsApp Online Chat !