Cosmetic Display - China Ningbo WEDAC Point of Sale Display
 • Фејсбук
 • googleplus
 • Скопје
 • Твитер
 • YouTube

козметички Покажи

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Pieces
 • Набавка Способност: 100-10000 Piece per Month
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: 1 единица / пластична кеса / превозот картон / дрвени палети

  Време на испорака: 30-35 дена по дизајн и да се потврди

  Опис на производот

  козметички Покажи

  Ние сме професионални производител на екранот опрема за козметички бренд, козметички продавница, супермаркет, итн

  Ние сме производител на козметички дисплеј за Loreal, Rimmel, Наполеон Perdis, K-Mart, итн ..

  Име на предметот Козметички дисплеј / козметички штанд / прикажување дрога / стенд дрога
  материјал Acrylic, Metal Sheet,Extrusion parts,LED etc.
  боја Customized
  големина Персонализација
  третман сплетка, топло виткање или топла притискање
  функција Применуваат во трговијата на мало продавница supermakert chainstore трговски центар
  MOQ Ние прифаќаме мала количина за судењето цел
  пакување Според условот на купувачи
  примерок време Depends on product style and workmanship
  примерок плаќање Платени од страна на клиентите
  задолжен за транспорт Платени од страна на клиентите
  Време на испорака Depends on product style and workmanship
  рок на плаќање T / T, L / C
  функција 1.Imported акрилик материјал.
  2.Advanced опрема и машини.
  3.various спецификации и бои се достапни.
  4.Ние може да се направи акрилик производи како вашите дизајни.
  5.We да печатите на вашето лого на производи.
  6.Good квалитет, ниска цена.
  7.OEM наредби се добредојдени
 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !