• facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Rreth nesh

qerqwer

Ningbo WEDAC pika e shitjes Display Co, Ltd, është një prodhues i specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e dyqan me pakicë pajisjeve të ekranit për lloje të ndryshme të zonave, duke përfshirë industri kozmetike, kujdesit shëndetësor ANDE-cigareve. E vendosur në Ningbo të provincës Zhejiang, ne jemi afër famshme port të thellë me ujë port-Beilun, duke përfituar nga rrjetit të përshtatshëm të transportit.

Duke synuar ofrimin e shërbimit me një ndalesë të pajisjeve të ekranit, ne kryesisht përqëndrohet në hartimin dhe zhvillimin. Produktet tona mbulon një gamë të gjerë duke përfshirë dyqan me pakicë raft karierist dhe sistemit ekran ndarës, POP / sistemi POS, shfaqje kozmetike, supermarket / dyqan kabinetit Afisho / raft / kuti, shfaqje akrilik, ekran LED, signage, supermarket DIY njësive të ekranit dhe zgjidhjet etj Gjithashtu proceset tona në këtë fushë përfshin fabrikim akrilik, punë metalike (bending CNC, punching, prerja lazer), injeksion plastike dhe punën druri.

Meanwhile, we are one of the most professional acrylic products manufacturer in China. Following the policy of quality first, our engineers who have the experience in this area for over 10 years has established and implemented strict quality management system as well as applying special artcraft to satisfy special demands.

fdsaf

Respektimi për filozofinë e biznesit të bashkëpunimit të favorshme, pragmatizëm dhe inovacionit dhe ndjekje të përsosmërisë, WEDAC është i përkushtuar për të siguruar dizajn profesional, produkte me cilësi të lartë dhe shërbimi i vëmendshëm. Mbi 10 vjet, produktet tona janë eksportuar në Australi, Japoni, SHBA dhe vendet evropiane dhe ne kemi realizuar shumë projekte për klientët jashtë shtetit nga fusha të ndryshme. WEDAC dëshiron të krijojë marrëdhënie partnere me klientët si në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe së bashku për të krijuar një kauzë të madhe.WhatsApp Online Chat !