vogël njësi ekranit kozmetike - China Ningbo WEDAC Pika e Shitjes Display
 • facebook
 • googleplus
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

Njësi të vogla kozmetike ekranit

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 100-10000 Piece per Month
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 1 njësi / qese plastike / Transporti carton / paletave prej druri

  Kohë për dorëzim: 30-35 ditë pas design & qëllim konfirmuar

  përshkrim i produktit

  Cosmetic display

  Ne jemi prodhues profesional të pajisjeve të ekranit për markë kozmetike, dyqan kozmetike, supermarket etj

  Ne jemi prodhues të ekranit kozmetike për Loreal, Rimmel, Napolean Perdis, K-Mart etj ..

  Emri i artikullit shfaqje kozmetike / qëndrojë kozmetike / display drogës / stand drogës
  material  Acrylic, Metal Sheet,Extrusion parts,LED etc.
  Ngjyrë Customized
  madhësi Customizing
  trajtim ngjitur, bending nxehtë apo të nxehtë shtypur
  funksion Aplikuar në dyqan me pakicë supermakert qendër tregtare chainstore
  moq Ne pranojmë sasi të vogël për qëllim të gjykimit
  paketim Sipas kërkesës së klientit
  koha mostër Depends on product style and workmanship
  Tarifa e mostrës Paguhet nga konsumatori
  Ngarkim i mallerave Paguhet nga konsumatori
  Koha e dërgimit varet nga stilin e produktit dhe mjeshtëri
  Kushtet e pagesës T / T, L / C
  tipar material 1.Imported akrilik.
  pajisje 2.Advanced dhe makineri.
  Specifikimet 3.VARIOUS dhe ngjyra janë në dispozicion.
  4.We mund të produkteve akrilik si planet tuaja.
  5.We mund të shtypura logon tuaj në produktet.
  cilësi 6.Good, çmim të ulët.
  urdhërat 7.OEM janë të mirëpritur • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !