• Фејсбук
  • Instagram
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

за нас

Текст за нашата компанија

  • fadfggghh
  • adfffadsf

Ningbo WEDAC Точка на продажба Покажи копродукции, Ltd е производител специјализирана за дизајн, развој и производство на продавница опрема приказ на мало за различни видови на области, вклучувајќи козметика, здравствена заштита Ande-цигара индустрии. Се наоѓа во Ningbo на провинцијата Жеџијанг, ние сме во близина на познатиот пристаниште длабоко вода порт-Beilun, корист од својот удобен транспортна мрежа.

Со цел обезбедување на еден-стоп услуга на екранот на опрема, ќе се фокусира главно на дизајн и развој. Нашите производи ги опфаќа широк спектар, вклучувајќи мало продавница полица тласкач & делител приказ на системот, POP / ПОС систем, козметички дисплеј, супермаркет / продавница кабинет дисплеј / решетката / кутија, акрилик дисплеј, LED дисплеј, знаци, супермаркет DIY приказ единици и решенија итн Исто така, нашите процеси во оваа област вклучува акрилик изработка, метални работа (ЦПУ виткање, тупаници, ласерско сечење), пластични вбризгување и дрвени работа.

Ние сме доверлив

Нашите редовни клиенти

Во потрага по идејно решение? Немојте да се двоумите!

Ние ќе обезбеди еден-стоп сервис на екранот опрема