Подни Козметика екранот стои 1bay (мај 2018 година.) - Кина Ningbo WEDAC Точка на продажба Покажи
 • Фејсбук
 • Инстаграм
 • Скопје
 • Твитер
 • YouTube

Подни Козметика екранот стои 1bay (мај. 2018)

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 парчиња
 • Набавка Способност: 100-10000 парче месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  Детален опис на производот

  име Метал дисплеј кабинет
  модел GXH 1 Bay
  материјал Acylic, лим
  големина Персонализација
  боја прилагодено
  Технологија Ласерско сечење, Hotbending полирање, сплетка
  пакување 1 кабинет / пластична кеса / саќе
  MOQ 100pcs, го прифаќаме мала количина за судењето цел
  Водечко време 55 дена
  апликација Контра врвот површина, маса, десктоп
  рок на плаќање T / T, L / C
  функција Користат високо-квалитетни материјали
  Користат напредни машини и опрема
  Организира и прикажување на сите козметика заедно
  Релативно пониска цена и подобар квалитет
  Сите спецификации се достапни
  Ние може да печати вашето лого на производи
  OEM наредби се добредојдени

   

  Внесете ги следните ако ви треба сопствен производ:

  1. Комплетен сет на технички цртежи ќе биде најдобро за нашата понуда, производство или разбирање

  вашите барања.

  2. Ако немате технички цртеж, концепт (дизајн) цртеж на сила со критични димензии и

  објаснување ќе бидат реални.

  3. детали на вашите производи да бидат прикажани: облик, големина, тежина, материјалот, слика итн, бидејќи ние

  треба да се дизајнира / тест на екранот врз основа на податоци за производи, целосен сет на примероци на вашите производи

  ќе се бара пред да ви го претстави конечниот примерок за тестирање на дисплејот.

  4. Вашето разбирање и соработка ќе бидат високо ценети!

  производ слика • Претходно:
 • Следно:

 •