• Фејсбук
  • Инстаграм
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

за нас

qerqwer

Ningbo WEDAC Точка на продажба Покажи копродукции, Ltd е производител специјализирана за дизајн, развој и производство на продавница опрема приказ на мало за различни видови на области, вклучувајќи козметика, здравствена заштита Ande-цигара индустрии. Се наоѓа во Ningbo на провинцијата Жеџијанг, ние сме во близина на познатиот пристаниште длабоко вода порт-Beilun, корист од својот удобен транспортна мрежа.

Со цел обезбедување на еден-стоп услуга на екранот на опрема, ќе се фокусира главно на дизајн и развој. Нашите производи ги опфаќа широк спектар, вклучувајќи мало продавница полица тласкач & делител приказ на системот, POP / ПОС систем, козметички дисплеј, супермаркет / продавница кабинет дисплеј / решетката / кутија, акрилик дисплеј, LED дисплеј, знаци, супермаркет DIY приказ единици и решенија итн Исто така, нашите процеси во оваа област вклучува акрилик изработка, метални работа (ЦПУ виткање, тупаници, ласерско сечење), пластични вбризгување и дрвени работа.

Во меѓувреме, ние сме една од најпознатите професионални акрилик производи производител во Кина. По политиката на квалитет прво, нашите инженери кои имаат искуство во оваа област за над 10 години има воспоставено и имплементиран систем за управување со строга контрола на квалитетот, како и примена на посебни artcraft да ги задоволи посебните барања.

fdsaf

Да се ​​почитуваат на деловната филозофија на понудената соработка, прагматизмот и иновации и извршување на совршеност, WEDAC е посветен да обезбеди професионален дизајн, високо-квалитетни производи и внимателен услуга. Во текот на 10 години, нашите производи се извезени во Австралија, Јапонија, САД и европските земји и имаме постигнато многу проекти за странство клиенти од различни области. WEDAC сака да воспостави партнерски однос со клиентите и дома и во странство, како и заеднички да се создаде голема кауза.