• Фејсбук
  • Instagram
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

Инфо за компанијата

qerqwer

Ningbo WEDAC Точка на продажба Покажи копродукции, Ltd е производител специјализирана за дизајн, развој и производство на продавница опрема приказ на мало за различни видови на области, вклучувајќи козметика, здравствена заштита Ande-цигара индустрии. Се наоѓа во Ningbo на провинцијата Жеџијанг, ние сме во близина на познатиот пристаниште длабоко вода порт-Beilun, корист од својот удобен транспортна мрежа.

Our advantage:
● We have our own designer that could turn your idea into drawings based on the design sketch.
● We have experienced engineers to control the whole project.
● We have professional QC to control the quality of every detail.

 

regsgf

Да се ​​почитуваат на деловната филозофија на понудената соработка, прагматизмот и иновации и извршување на совршеност, WEDAC е посветен да обезбеди професионален дизајн, високо-квалитетни производи и внимателен услуга. Во текот на 10 години, нашите производи се извезени во Австралија, Јапонија, САД и европските земји и имаме постигнато многу проекти за странство клиенти од различни области. WEDAC сака да воспостави партнерски однос со клиентите и дома и во странство, како и заеднички да се создаде голема кауза.