Козметички Покажи - Кина Ningbo WEDAC Точка на продажба Покажи
 • Фејсбук
 • Инстаграм
 • Скопје
 • Твитер
 • YouTube

козметички Покажи

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 парчиња
 • Набавка Способност: 100-10000 парче месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: 1 единица / пластична кеса / превозот картон / дрвени палети

  Време на испорака: 30-35 дена по дизајн и да се потврди

  Опис на производот

  козметички Покажи

  Ние сме професионални производител на екранот опрема за козметички бренд, козметички продавница, супермаркет, итн

  Ние сме производител на козметички дисплеј за Loreal, Rimmel, Наполеон Perdis, K-Mart, итн ..

  Име на предметот Козметички дисплеј / козметички штанд / прикажување дрога / стенд дрога
  материјал Акрилик, лим, истиснување делови, LED итн
  боја прилагодено
  големина Персонализација
  третман сплетка, топло виткање или топла притискање
  функција Применуваат во трговијата на мало продавница supermakert chainstore трговски центар
  MOQ Ние прифаќаме мала количина за судењето цел
  пакување Според условот на купувачи
  примерок време Зависи од стилот на производи и изработка
  примерок плаќање Платени од страна на клиентите
  задолжен за транспорт Платени од страна на клиентите
  Време на испорака Зависи од стилот на производи и изработка
  рок на плаќање T / T, L / C
  функција 1.Imported акрилик материјал.
  2.Advanced опрема и машини.
  3.various спецификации и бои се достапни.
  4.Ние може да се направи акрилик производи како вашите дизајни.
  5.We да печатите на вашето лого на производи.
  6.Good квалитет, ниска цена.
  7.OEM наредби се добредојдени • Претходно:
 • Следно:

 •