• facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

  • fadfggghh
  • adfffadsf

Ningbo WEDAC pika e shitjes Display Co, Ltd, është një prodhues i specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e dyqan me pakicë pajisjeve të ekranit për lloje të ndryshme të zonave, duke përfshirë industri kozmetike, kujdesit shëndetësor ANDE-cigareve. E vendosur në Ningbo të provincës Zhejiang, ne jemi afër famshme port të thellë me ujë port-Beilun, duke përfituar nga rrjetit të përshtatshëm të transportit.

Duke synuar ofrimin e shërbimit me një ndalesë të pajisjeve të ekranit, ne kryesisht përqëndrohet në hartimin dhe zhvillimin. Produktet tona mbulon një gamë të gjerë duke përfshirë dyqan me pakicë raft karierist dhe sistemit ekran ndarës, POP / sistemi POS, shfaqje kozmetike, supermarket / dyqan kabinetit Afisho / raft / kuti, shfaqje akrilik, ekran LED, signage, supermarket DIY njësive të ekranit dhe zgjidhjet etj Gjithashtu proceset tona në këtë fushë përfshin fabrikim akrilik, punë metalike (bending CNC, punching, prerja lazer), injeksion plastike dhe punën druri.

Duke kërkuar për zgjidhje të projektimit? Mos hezitoni!

Ne do të ofrojë një shërbim të pajisjeve të ekranit