Kati i Përhershëm Kozmetikë Display Qëndrojë 1bay (maj 2018.) - China Ningbo WEDAC Pika e Shitjes Display
 • facebook
 • Instagram
 • LinkedIn
 • Cicëroj
 • YouTube

Kati i Përhershëm Kozmetikë Display Qëndrojë 1bay (maj. 2018)

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë
 • Furnizimi Aftësia: 100-10000 Copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detail Product Description

  emër Kabineti ekran metalike
  model GXH 1 Bay
  material Acylic, fletë metalike
  madhësi Customizing
  Ngjyrë customized
  teknikë Prerje Laser, Hotbending lustrim, me thurje
  paketim 1 kabineti / qese plastike / huall
  moq 100pcs, ne e pranojmë sasi të vogël për qëllim të gjykimit
  Koha Lead 55 ditë
  Aplikacion Kundër sipërfaqe të lartë, tavolinë, desktop
  Kushtet e pagesës T / T, L / C
  tipar Përdorni materiale të kualitetit të lartë
  Përdorni makinë të avancuar dhe pajisjet
  Të organizojë dhe të shfaqin të gjitha kozmetike bashku
  çmim relativisht të ulët, dhe me cilësi më të mirë
  Të gjitha specifikimet janë në dispozicion
  Ne mund të shtypura logon tuaj në produktet
  urdhërat OEM janë të mirëpritur

   

  Ju lutemi të sigurojë sa më poshtë nëse keni nevojë për një produkt porosi:

  1. Një set i plotë i vizatimeve teknike do të jetë më e mirë për citat tona, të prodhimit ose të kuptuarit

  kërkesat tuaja.

  2. Nëse ju nuk keni vizatim teknik, një koncept (dizajn) vizatim e efektit me madhësi kritike dhe

  shpjegim do të jetë i realizueshëm.

  3. Detajet e produkteve tuaja që do të shfaqet: Shape, madhësia, pesha, materiali, foto etj, sepse ne

  nevojë për të hartuar / testuar ekran të bazuar në të dhënat e produkteve, një seri të plotë të mostrave të produkteve tuaja

  do të jetë e nevojshme para se të ju paraqesim një mostër përfundimtar për të testuar njësi ekran.

  4. kuptimi dhe bashkëpunimi juaj do të vlerësoi shumë!

  Picture produkt • Previous:
 • Next:

 •