• facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Rreth nesh

qerqwer

Ningbo WEDAC pika e shitjes Display Co, Ltd, është një prodhues i specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e dyqan me pakicë pajisjeve të ekranit për lloje të ndryshme të zonave, duke përfshirë industri kozmetike, kujdesit shëndetësor ANDE-cigareve. E vendosur në Ningbo të provincës Zhejiang, ne jemi afër famshme port të thellë me ujë port-Beilun, duke përfituar nga rrjetit të përshtatshëm të transportit.

Duke synuar ofrimin e shërbimit me një ndalesë të pajisjeve të ekranit, ne kryesisht përqëndrohet në hartimin dhe zhvillimin. Produktet tona mbulon një gamë të gjerë duke përfshirë dyqan me pakicë raft karierist dhe sistemit ekran ndarës, POP / sistemi POS, shfaqje kozmetike, supermarket / dyqan kabinetit Afisho / raft / kuti, shfaqje akrilik, ekran LED, signage, supermarket DIY njësive të ekranit dhe zgjidhjet etj Gjithashtu proceset tona në këtë fushë përfshin fabrikim akrilik, punë metalike (bending CNC, punching, prerja lazer), injeksion plastike dhe punën druri.

Ndërkohë, ne jemi një nga më profesionale produktet akrilik prodhues në Kinë. Pas politikën e cilësisë së parë, inxhinierët tanë të cilët kanë përvojë në këtë fushë për më shumë se 10 vjet ka krijuar dhe zbatuar sistemin e menaxhimit të cilësisë të rreptë si dhe aplikimin Artcraft të veçantë për të kënaqur kërkesat e veçanta.

fdsaf

Respektimi për filozofinë e biznesit të bashkëpunimit të favorshme, pragmatizëm dhe inovacionit dhe ndjekje të përsosmërisë, WEDAC është i përkushtuar për të siguruar dizajn profesional, produkte me cilësi të lartë dhe shërbimi i vëmendshëm. Mbi 10 vjet, produktet tona janë eksportuar në Australi, Japoni, SHBA dhe vendet evropiane dhe ne kemi realizuar shumë projekte për klientët jashtë shtetit nga fusha të ndryshme. WEDAC dëshiron të krijojë marrëdhënie partnere me klientët si në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe së bashku për të krijuar një kauzë të madhe.