• facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Company Info

qerqwer

Ningbo WEDAC pika e shitjes Display Co, Ltd, është një prodhues i specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e dyqan me pakicë pajisjeve të ekranit për lloje të ndryshme të zonave, duke përfshirë industri kozmetike, kujdesit shëndetësor ANDE-cigareve. E vendosur në Ningbo të provincës Zhejiang, ne jemi afër famshme port të thellë me ujë port-Beilun, duke përfituar nga rrjetit të përshtatshëm të transportit.

Our advantage:
● We have our own designer that could turn your idea into drawings based on the design sketch.
● We have experienced engineers to control the whole project.
● We have professional QC to control the quality of every detail.

 

regsgf

Respektimi për filozofinë e biznesit të bashkëpunimit të favorshme, pragmatizëm dhe inovacionit dhe ndjekje të përsosmërisë, WEDAC është i përkushtuar për të siguruar dizajn profesional, produkte me cilësi të lartë dhe shërbimi i vëmendshëm. Mbi 10 vjet, produktet tona janë eksportuar në Australi, Japoni, SHBA dhe vendet evropiane dhe ne kemi realizuar shumë projekte për klientët jashtë shtetit nga fusha të ndryshme. WEDAC dëshiron të krijojë marrëdhënie partnere me klientët si në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe së bashku për të krijuar një kauzë të madhe.